Ubisoft ohlásil The Crew 2!

The Crew 2

Už to sú tri roky, čo sme začali brázdiť ulice, vidiecke cesty, polia i parkoviská Ameriky. Už to sú tri roky, čo sme mali možnosť si vychutnať gigantický herný svet The Crew. A teraz je čas posunúť sa ďalej. Ubisoft predstavil The Crew 2!

Teda, nie tak celkom ho predstavil, pretože zatiaľ ukázal len jeho logo. Vývojári z Ivory Tower nás pritom huckajú, že máme ostať na pozore, pretože čoskoro ohlásia ďalšie detaily. Čo myslíte? Čo pre nás chystajú? Kam zavítame teraz? Pôjdeme do Mexika? Alebo Južnej Ameriky? Alebo by sme sa presunuli do Európy a možno sa prešli ulicami Bratislavy, Brna a Prahy v zmenšenej podobe? Ktovie! Rozhodne nás táto správa prekvapila a osobne sa neviem dočkať, keďže pôvodnú hru som si zamiloval. Aj keď je pravda, že som ju hral na teraz-už-starom Xboxe 360, kde to stálo za prd. Ešte šťastie, že časom prišla One verzia do Games with Gold.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *