Teasery na Project Scorpio ukrývajú skryté správy vrátane možného dátumu vydania!

Microsoft v posledných dňoch zverejnil dvojicu teaserov, ktoré nás chcú nahypovať na E3 konferenciu. Zdá sa ale, že MS nenechal nič na náhodu a do videí ukryl niekoľko skrytých správ.

Hneď v prvom videu sa v bleskovej scéne s kolotočom na stánku objaví nápis 6>4. Toto je prakticky jasné. Microsoft tým chce nenápadne poukázať, že Xbox Project Scorpio má navrch a jeho 6 teraflopov grafického výkonu je viac, než 4 teraflopy (4,2), ktorými disponuje čip v PS4 Pro.

Project Scorpio Tent Teaser

Oveľa zaujímavejší je však teaser číslo 2. Tam je totiž môžeme na pódiu vidieť nápis X10S101-317. Čo to môže znamenať? Zdá sa, že v tomto kóde nachádzame dátum vydania a možno názov konzoly! Microsoft už dávnejšie vravel, že keď dôjde na upgrade, tak pôjde o vysoké čísla. A pretože dnes Microsoft všetko zaokrúhľuje na 10-ku, môže sa novinka volať Xbox 10S? No dobre, to je možno trochu bláznivé a nereálne. Ale rozhodne tu vidíme náznak dátumu vydania. Posledných 6 čísel totiž vyjadruje 10/13/17, teda 13. október 2017.

To je piatok a ako je zvykom, nový hardvér sa začína predávať práve v piatok. V ten istý týždeň vychádza aj Middle-Earth: Shadow of War, ktorý je zároveň prvou potvrdenou hrou pre Scorpio. Titul vychádza v utorok, 10. októbra na Xbox One, Project Scorpio a Windows 10 s podporou Play Anywhere. Taktiež vyjde na PlayStation 4.

Project Scorpio Crowd Teaser

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 komentárov

 1. Danny píše:

  Šmejdi lákavý.. ?

 2. Rado píše:

  6>4 🙂 tak toto ma rozosmialo.

 3. Harbi píše:

  Vsetko je super, len ten datum sa mi nepaci, ved ja uz nevydrzim tak dlho cakat 😀

 1. 9. júna 2019

  […] ako pred E3 2017, kedy Microsoft vo svojich teaseroch ukrýval zmienky o výkone konzoly Project Scorpio (teraz už Xbox One X), tak aj teraz začína teasovať nový […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *