Microsoft práve oznámil návrat Flood v expanzii Halo Wars 2: Awakening the Nightmare!

Halo Wars 2 Awakening the Nightmare

Sledovať reláciu Xbox Daily cez Mixer sa oplatí. Okrem Crackdown 3 tu bola totiž celkom nečakane ohlásená veľká príbehová expanzia Halo Wars 2: Awakening The Nightmare.

Je to vôbec prvá príbehová expanzia Halo Wars 2 a bojovníci z lode Spirit of Fire budú mať čo robiť. Na inštalácii Ark sa totiž objaví stará známa hrozba – Flood. Nenávideli ste ju dlho a teraz sa tieto zombifikované mimozemské zmutované potvory objavia aj na bojiskách, kde ste ešte nedávno bojovali proti Banished.

Bude to skutočne veľká expanzia, ktorá ponúka úplne novú príbehovú kampaň, dvoch nových lídrov do multiplayeru, dve nové multiplayerové mapy a coop režim Terminus Firefight, v ktorom budete bojovať so spoluhráčmi proti Flood. Expanzia vychádza na jeseň/podzim pre Xbox One a Windows 10. Stiahnuť sa bude dať cez Store. Microsoft ale ešte neodhalil cenu. Je však jasné, že bude obsiahnutá v Season Passe, takže ak ste si kúpili Ultimate edíciu hry, ste v suchu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Danny píše:

  Ukazalo studio 343 tu novou Ip nebo co to bylo v planu vubec?

  • Jaromír Miko píše:

   no oni vraveli, že plánujú nejaké veľké oznámenie v súvislosti s Halo.. Tak buď mali na mysli toto (čo si ale nemyslím, že je veľké prekvapenie, keďže expanzia bola sľubovaná už minulý rok) alebo ju uvidíme v nasledujúcich dňoch počas Xbox Daily.

 1. 13. septembra 2019

  […] Download Image More @ xboxer.sk […]

 2. 13. septembra 2019

  […] Download Image More @ xboxer.sk […]

Pridaj komentár