Vychutnáme si Code Vein aj vo dvojici?

Code Vein
Jedným z najzaujímavejších titulov na Microsofťáckej E3 tento rok bola animovaná darksoulsovka Code Vein. Hra s vydaním naplánovaným na rok 2018 využije potenciál Xbox One X, takže si ju možno niektorí z nás vychutnajú v 4K HDR. Na bližšie detaily je však ešte priskoro, keďže dnes tvorcov zaujímajú skôr iné veci.

Hra bola totiž doposiaľ prezentovaná ako príbehová singleplayerovka, vývojári však stále uvažujú nad multiplayerom. Presnejšie by sa mohlo jednať o co-op režim inšpirovaný sériou Dark Souls. Hráči totiž budú mať vždy po ruke AI pobočníka, toho by však v prípade co-op režimu mohol nahradiť váš kamarát alebo úplne neznámy hráč. „Áno, premýšľame nad multiplayerom. Ale teraz k nemu ešte nemôžeme povedať bližšie detaily. Sústredíme sa však na systém parťákov v hre a presne kvôli nemu dnes diskutujeme s vývojárom o možnosti zavedenia multiplayerového systému,“ povedal na Tokyo Game Show producent hry, Keita Iizuka.

Tvorcovia okrem toho prezentovali tzv. Focus System bojov, ktorý dočasne zlepší schopnosti postáv počas bojov. Najlepšie využitie bude mať pri boji s viacerými protivníkmi, najmä pri uhýbaní sa a chytaní úderov. Focus System tiež v extrémnych situáciách umožní hráčom brániť sa. V nebezpečnej situácii, do ktorej sa hráč dostane cielene, získa power boost. Môžu vďaka nemu negovať útok alebo zvýšiť silu svojho útoku – a dokonca vyhodiť svojich protivníkov do vzduchu!

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár