Ubisoft: Ďalší Xbox môže vyjsť už o dva roky

Xbox Next
Microsoft v týchto dňoch vydal nástupcu Xbox One X a aj keď vraví, že s touto konzolou “končia” klasické generácie, Ubisoft si myslí presný opak. Jeho šéf vyhlásil, že ďalší Xbox môžeme uvidieť už o dva roky.

Yves Guillemot počas hovoru s investormi prehlásil, že do vydania nových konzol ostávajú minimálne dva roky. “Pretože Sony vydalo PS4 Pro minulý rok a Microsoft Xbox One X tento rok, myslíme si, že máme pred sebou ešte stále aspoň 2 roky, kým príde niečo nové. Ale to si myslíme my,” prehlásil šéf Ubisoftu. Vydavateľ je známy tým, že ochotne podporuje nové platformy, čo vidíme napríklad na silnom partnerstve s Nintendom kvôli Switchu. Exkluzívne totiž tento rok vydal hru Mario + Rabbids: Kingdom Battle, kde sa spojili dve obľúbené série.

Guillemot je však nadšený aj zo súčasných medzigenerácií: “Naozaj sa nám páči, že Sony a Microsoft pridali do svojich konzol viac výkonu, pričom využívajú technologický vývoj k tomu, aby dali našim vývojárom viac výkonu pre vytvorenie lepších hier pre našich hráčov. Toto je oveľa správnejší krok, než sa snažiť vydávať príslušenstvo a ďalšie veci. Pomôže to hernému priemyslu, pretože hry vyzerajú na týchto strojoch naozaj nádherne.”

Xbox One X On My Way

Šofér musí vždy dbať o bezpečnosť pasažierov

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. Martinedo píše:

    Uz mu strngaju “Playstation dolare” vo vacku za takyto vyrok.. inymi slovami chcel presviedcat zakaznikov ktori zvazuju kupu Xka aby nekupovali a pockali len chvilu 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *