Nové Deals with Gold so zameraním na indie tituly sú tu

Earthlock Festival of Magic
Posledný jesenný mesiac sa končí, no na rozlúčku s ním tu máme ešte nové zľavy Deals with Gold, s ktorými zároveň odštartujeme december/prosinec.

Ponuka zliav je aj kvôli Black Friday výpredaju výrazne menšia, napriek tomu v nej nájdeme pár hier, ktoré sa dajú zohnať so slušnou zľavou. Ako už ale môžete vidieť v zozname nižšie, zľavy sa tento týždeň týkajú indie titulov a nie AAA hier. Na druhú stranu, viaceré z nich sú viac než zaujímavé a z vlastnej skúsenosti môžem odporučiť francúzsku JRPG-čku Shiness: The Lightning Kingdom, ktorá začala svoju púť na Kickstarteri a dotiahla to až do úspešného multiplatformového vydania v prvej polovici roka na Xbox One, PS4 a PC. Fanúšikov plošinoviek tiež možno zaujme Seasons After Fall, ktorá vyšla taktiež tento rok. V zahraničí je tiež dostupná zľava na meditačný kinectový titul ZAZEN, bohužiaľ nedostupný na Slovensku ani v ČR.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár