Aké novinky priniesol nový PUBG patch?

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
Možno ste zaregistrovali, možno nie, ale PUBG dostalo pred pár dňami nový update, ktorý priniesol dodatočné zmeny v gameplayi.

Takou kľúčovou zmenou je presun pištole z (Y)-rotácie do jednej kategórie s ručnými zbraňami. To znamená, že zmena zbraní bude rýchlejšia, lebo medzi brokovnicou a AKM-kom už nebude zavadzať pištol. Tú bude teraz možné vyvolať stlačením šipky nahor na D-Pade. Ďalšou novinkou je ovládacia schéma “B”. Pri tomto alternatívnom ovládaní držaním LT hráči vyvolajú first-person mierenie. Držaním LB pre zmenu aktivujú “tradičné” mierenie z pohľadu tretej osoby. Teda je to schéma viac sa približujúca Gears of War.

Samozrejme nechýbajú ani dodatočné opravy. Tie zahŕňajú vylepšenú plynulosť počas pristávania (vďaka čomu sa už môže pristávať pri hladkých 30fps) a pribudlo pár opráv spojených s rubber-bandingom. Takisto bolo opravených zopár ďalších problémov spojených s padaním hry a rovnako by nemali byť problémy s prijímaním Duo/Squad pozvánok mimo PUBG.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *