Ubisoft odhalil, kedy vydá tri veľké DLC do Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Origins Discovery Mode
Okrem nového veľkého patchu, ktorý hru pripravil na prichádzajúce expanzie, Ubisoft odhalil dátumy, kedy sa na tieto balíčky môžeme tešiť.

Prvý balíček, ktorý dostaneme, a dostaneme ho už budúci týždeň, je The Hidden Ones. Presnejšie bol jeho dátum vydania naplánovaný na 23. januára/jedna a ako už bolo avizované skôr, zamierime do nového regiónu. Odohráva sa štyri roky po udalostiach hlavnej hry a je postavený na raste asasínskeho bratstva a následnom boji proti rímskym légiám. Expanzia tiež prinesie zvýšenie maximálneho levelu zo 40 na 45, takže hráči budú môcť ďalej vylepšovať Bayeka. Pribudnú aj štyri nové legendárne zbrane, nový outfit, dva nové kone, nové vybavenie a dva dodatočné levely v craftovaní.

Assassin's Creed Origins: The Hidden Ones

Budúci mesiac potom môžeme očakávať vydanie virtuálnej encyklopédie. K tomu dôjde takmer presne po mesiaci, 20. februára/února. Vzdelávací mód deaktivuje v hre akékoľvek súboje a miesto štandardných questov ponúkne vzdelávacie prehliadky miest starovekého Egypta, plné poučiek a zaujímavostí od renomovaných historikov! A že bude DLC Discovery Tour by Assassin’s Creed plné pravdivých udalostí, dokazuje aj fakt, že hra v jednej z pyramíd obsahuje miestnosť, o ktorej sa doteraz iba špekulovalo. K jej odhaleniu došlo až po vydaní hry.

A zavŕši to tretia veľká expanzia, The Curse of Pharaohs. DLC môže byť dobrým rozšírením aj pre Discovery Tour, pretože táto expanzia vráti do sveta slávnych faraónov a bájne egyptské tvory, proti ktorým budú hráči musieť – presne tak – bojovať. Rozšírenie vyšle hráčov do egyptských Téb, hlavného mesta starej egyptskej ríše. V meste bola vyvolaná kliatba, ktorá vrátila život mŕtvym a tí začali tyranizovať región starého impéria. Expanzia zvýši maximálny level na 55 a sprístupní hráčom nové doplnky, výbavu aj outfity, všetko s tématikou klasickej egyptskej mytológie. Expanzia vychádza 6. marca/března.

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

3 komentáre

  1. Adam. píše:

    The Hidden Ones DLC je dostupné pre xbox one platformu už od včera

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *