For Honor má už 7,5 milióna hráčov, hra dostane dedikované servery

Napriek tomu, aký štart malo For Honor minulý rok, sa dnes hre celkom darí a Ubisoft má dnes 7,5 milióna dôvodov, prečo sa na hru nevykašľať.

Práve toľko hráčov si totiž dovedna zakúpilo hru, a aby toho nebolo málo, každý mesiac sa do multiplayeru pripája 1 milión unikátnych hráčov. Ubisoft tieto čísla prezradil pri telefonáte s investormi, kde ich informoval aj o úspechoch ďalších hier, medzi ktoré patrí aj odhodlanie pokračovať v rozšíreniach pre Assassin’s Creed Origins počas celého roka 2018. O tom však v samostatnom článku.

For Honor teraz oslavuje svoje prvé narodeniny a vďačí za ne pravidelným updatom zo strany Ubisoftu, ktoré udržujú hráčov pri hre – a tí zas udržujú pri živote hru. Už dnes začína piata sezóna prídavného obsahu, ktorá sa volá Age of Wolves. A ako bonus pre hráčov budú dedikované servery, vďaka čomu už hra nebude bežať na peer-2-peer pripojení, ktoré využívala doteraz. Na jednu stranu je to zastaralá technológia, na druhú stranu tu dochádza k prepojeniu samotných hráčov, takže sa predchádza nefunkčnosti kvôli možným výpadkom serveru.

via IGN

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *