Activision môže predstaviť Call of Duty: Black Ops 4 už dnes

Call of Duty Black Ops 4
Pribúdajúce množstvo marketingových materiálov a únikov spojených s novým Call of Duty môžu byť dôvodom, prečo už čoskoro uvidíme nové Call of Duty. Tentoraz by to malo byť Black Ops 4, alebo podľa jedného z únikov Black Ops IIII.

A nový leak naznačuje, že Activision oficiálne odhalí Black Ops 4 už dnes. Tvrdí to leaker, ktorý už v predstihu prehlásil, že Activision chystá špeciálny Snowblind event do Black Ops 3. Leak sa potvrdil a tak máme dôvod veriť správe, že práve dnešok bude patriť premiére štvrtej časti série. O hre toho moc nevieme, ale podľa iného leaku sa má odohrávať v blízkej budúcnosti, teda po WWII zažijeme návrat späť k tomu, čo bolo pre CoD v posledných rokoch typické. Či je to správna cesta, to nevieme. Pokiaľ to však nebude vojna proti teroristom pri Saturne, môže to byť ešte ako-tak fajn.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár