Metro Exodus, Biomutant ani Darksiders 3 zrejme neuvidíme tento rok

Metro Exodus
Ak ste si už 8. augusta chystali buchnúť šampaňské, tak ho dajte pokojne chladiť. Vydavateľ THQ Nordic oznámil, že chystaná akcia Metro Exodus nevyjde tento rok.

Vydanie hry bolo preložené na prvý štvrťrok 2019. THQ to odôvodnilo tým, že im ide v prvom rade o kvalitu, aká je pre túto sériu typická a snažia sa ju udržovať pravidelným hodnotením hry. Zároveň dávajú neustále pozor na to, kedy vychádzajú produkty od ostatných vydavateľov a chcú, aby si Metro Exodus vychutnalo čo najväčšie množstvo ľudí. Inými slovami, čaká nás nabitá jeseň, behom ktorej uvidíme tituly ako Shadow of the Tomb Raider, Battlefield, Call of Duty, zrejme nový Gears of War a tak ďalej.

THQ Nordic tiež oznámil, že k hrám BiomutantDarksiders 3 ešte nemá stanovený dátum vydania. Ak ide o Metro, tak na E3 by sme mali vidieť nový trailer, ktorý by nám mohol možno prezradiť aj dátum vydania.

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár