Microsoft vydal novú závodnú hru Miami Streets pre Windows 10

Miami Streets
Microsoft už minulý rok spojil sily s britským Studio Gobo a vývojármi z jeho divízie Electric Square. No aj keď sa špekulovalo, že by toto štúdio mohlo pracovať na novom Fable, veci sa majú úplne inak. Štúdio totiž vyvinulo novú hru Miami Streets dostupnú zatiaľ len pre Windows 10.

Na rozdiel od takej Forzy sa ale jedná o veľmi jednoduché free-2-play závody, ktoré môžu svojim ovládaním a spracovaním pripomínať mobilné CSR Racing. Teda že autá jazdia same a hráč občas niečo klikne, napríklad aby preradil alebo vyvolal drift do zákruty. Niet teda divu, že sa začalo špekulovať o možnej spojitosti s projektom Andromeda.

V hre Miami Streets môžu závodníci budovať svoju vysnívanú kolekciu áut. S nimi tiež môžu vstupovať do závodov a vyzývať ostatných. Každý závod dáva šancu vyhrať výkonnú ikonu z neustále rastúcej ponuky úžasných áut. Miami Streets bolo úmyselne navrhnuté tak, aby sa dalo hrať kedykoľvek, kdekoľvek a potešilo každého milovníka áut.

Microsoft tak sľubuje, že hra bude fungovať na princípe neustále sa rozrastajúcej služby, ktorá však bude o veľkej jednoduchosti. Je otázne, či pôjde o titul, ktorý si zahráme aj na iných zariadeniach. Medzi podporovanými totiž nie je v tejto chvíli ani Xbox One, čo je celkom zvláštne. Alebo vlastne, keďže je Miami Streets skôr väčším mobilným titulom, tak ani nie. Ale na druhú stranu, vydanie na Xbox, prípadne na mobily s Androidom a iOS alebo Switch by potešilo.

Možno prekvapením je, že hra má prinesť neustále sa rozrastajúcu kampaň s naratívom, ktorá bude rozširovaná spolu s expanziami, ktoré Microsoft chystá. Tiež zaujme, že hra má ponúknuť veľmi instantný zážitok, ktorý môže trvať minútku, ale v prípade, že sa hráči zažerú do hry, tak pri nej môžu stráviť aj hodiny času.

Forza Street
Forza Street
Developer: Microsoft Studios
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 3. marca 2019

    […] ODPORÚČAME: Microsoft vydal novú závodnú hru Miami Streets pre Windows 10 […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *