Turn10 omylom odhalili Forza Street

Forza Motorsport 5

Stačí mierna nepozornosť a na svet sa dostanú informácie, ktoré ste ešte plánovali nejaký ten piatok držať pod „pokličkou“. Taký je aj prípad novej závodnej hry Forza Street, ktorá by mala vyjsť na Windows 10, iOS a Android.

Zmienky o titule sa objavili v tohtotýždňovom Week in Review, kde odkaz na víťazstvo Evana Thorogooda v kanadskom esport šampionáte v skutočnosti odkazoval na zatiaľ nevydanú hru pre počítače a mobilné zariadenia. Leak tiež odhaluje zmienky o tom, že hra bola vyvinutá v spolupráci s britským štúdiom Electric Square. To tiež minulý rok vydalo hru podobného charakteru, Miami Street. Existuje preto možnosť, že Forza Street bude skôr reskinom alebo rebrandingom už existujúcej hry.

Či je to pravda, alebo mohlo dôjsť len k nejakému nechcenému odhaleniu starých plánov, ktoré napokon viedli k vydaniu Miami Street, uvidíme čoskoro. Dan Greenwalt totiž potvrdil účasť v budúcej epizóde Forza Monthly. Pre zaujímavosť, v roku 2016 takto ohlásili bezplatný PC titul Forza Motorsport 6: Apex. Rok predtým pre zmenu štúdio vydalo Forza Horizon 2 presents Fast & Furious.

via GTPlanet,net

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *