Fotografia kľúčenky k Assassin’s Creed Odyssey sa predčasne dostala na internet

Assassin's Creed Odyssey
Ubisoft nás na jeseň/podzim minulého roka veľmi potešil vydaním Assassin’s Creed Origins, prequelu k celej sérii. Ten mal pomerne otvorený koniec, čo ale nie je prekvapivé, keďže hra dostala v priebehu minulých mesiacov dve príbehové DLC.

Prekvapením je však, že už tento rok uvidíme Assassin’s Creed Odyssey. Aj keď to nepotvrdil samotný Ubisoft, na internete sa objavila fotka oficiálnej promo kľúčenky. Tá však už stihla vypovedať veľmi veľa. Jedná sa o miniatúru hoplitskej prilby, ktorú využívali staroveké grécke vojská. Je preto možné, že sa ďalší Assassin’s Creed bude odohrávať priamo na sever od Egypta, ktorým sme brázdili v minulom dieli. Staroveké Grécko sa navyše spomínalo už v spojitosti s Origins, ktoré si vtedy Ubisoft predstavoval ako trilógiu, ktorá by pokryla začiatky asasínskeho rádu v oblasti Stredozemného mora. Spomínalo sa zasadenie v Egypte, Grécku a aj Ríme. Je preto možné aj to, že Odyssey je len druhou z troch častí tejto ságy. Navyše by sme aj v tejto hre mali hrať za Bayeka.

Assassin's Creed Odyssey leak

via Jeuxvideo-live.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *