2K Games predstavujú výročnú edíciu NBA 2K19 (20th Anniversary Edition)

NBA 2K19 20th Anniversary Title
2K Games len krátko pred E3 ohlasujú nové pokračovanie svojho basketballu, ktoré tento rok oslavuje okrúhle 20. výročie. Po boku klasickej hry sa preto tento rok dočkáme NBA 2K19 (20th Anniversary Edition).

Výročnú edíciu „pokrstil“ dokonca sám legendárny LeBron James, trojnásobný šampión NBA a štvornásobný MVP. Basketbalová ikona bude preto aj na obálke tohtoročného titulu, ktorá je inak veľmi netradičná. Nájdeme na nej totiž množstvo nasprejovaných viet, ktoré vybral sám LeBron, a ktoré preňho majú špeciálny význam.

NBA 2K19 20th Anniversary Edition

NBA 2K19 zároveň prinesie kompiláciu digitálnych a fyzických bonusov, ku ktorým okrem špeciálneho hrubého obalu patrí aj plagát, sada nálepiek a gumený náramok. Medzi digitálne bonusy potom patrí 100 000 VC, 50 000 MyTEAM bodov, zafírová MyTEAM karta LeBrona Jamesa, 20 MyTEAM League balíčkov (1ks za týždeň), 10 MyTEAM Heat Check balíčkov (1ks za týždeň po začiatku novej NBA sezóny), 5 grafiti stien s motívom LeBrona pre MyCOURT, exkluzívny MyCOURT dizajn a Kráľovskú kolekciu 25 párov oblečenia a bôt z kolekcie Nike LeBron.

Špeciálna kolekcia bude dostupná v čisto digitálnej alebo fyzickej podobe už 7. septembra/září na Xbox One a PS4 za cenu 100€ alebo v čisto digitálnej podobe (bez fyzických bonusov) pre PC a Nintendo Switch. Štandardná edícia bude dostupná 11. septembra/září pre Xbox One, PS4 a PC a v digitálnej pre Switch. Fanúšikovia si tiež môžu vopred naštartovať MyCAREER v bezplatnom NBA 2K19: The Prelude, ktoré vychádza už 31. augusta/srpna pre Xbox One a PS4.

NBA 2K19 20th Anniversary Cover

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *