Bohemia Interactive potvrdzuje novú Xbox exkluzivitu

Bohemia Interactive New Xbox One Exclusive
Bohemia Interactive má v tejto chvíli rozrobené dva projekty pre Xbox One. Jedným je DayZ, ktoré bolo ohlásené pre Xbox ešte v roku 2015 s vydaním plánovaným ešte tento rok. To však nie je jediná hra, ktorú Bohemia Interactive vyvíja.

Líder projektu Petr Kolář prehlásil, že Bohemia vyvíja novú Xbox One exkluzivitu postavenú na Unreal Engine 4. Zdá sa pritom, že táto exkluzivita nemá nič spoločné s DayZ. Teda až na jednu vec: apokalypsu. V tomto prípade ale pôjde zrejme o Európu po atómovej vojne. Krátky teaser na Mixeri stihol ukázať zbraň, nôž, pár nábojov, kuchynský časovač v tvare paradajky a spomínané noviny, ktoré hovoria o jadrovom konflikte.

Vôbec nie je v tejto chvíli jasné, o čo ide. Nie je jasný ani žáner hry a tak môžeme v tejto chvíli len špekulovať o tom, čo je projekt s hashtagom #WhatIfHumanityFalls zač. Teoreticky pri Bohemii očakávame, že hra ponúkne multiplayer, ale pokojne môže ísť o adventúru pre jedného hráča v otvorenom svete a lá Fallout.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *