EA Sports UFC 3 teraz dostupné v špeciálnej Icon edícii

Ak ste ešte nezačali hrať UFC 3 a plánujete tak učiniť, potom je ideálny čas mu venovať pozornosť. Až do 17. júla/července bude totiž hra dostupná v cenovo zvýhodnenom balíku EA Sports UFC 3 (Icon Edition) s cenou 38,49€ / 1044,45 Kč v Xbox Store.

Nová edícia UFC 3 oslavuje predovšetkým Demetriousa Johnsona, ktorý drží rekord v dĺžke udržania si titulu Šampióna mušej váhy. Tento titul patrí Johnsonovi už od roku 2012, pričom už budúci mesiac sa uvidí, či mu tento titul bude patriť aj naďalej. UFC 227 sa totiž koná už 4. augusta/srpna a šampión sa znovu postaví proti Henrymu Cejudovi.

ICON Edition prináša do hry celkovo piatich ikonických bojovníkov. Zo Siene slávy UFC pribudne do hry Tito Ortiz a predošlý šampión UFC vo veltrovej váhe Matt Sera, pouličná legenda Kimbo Slice, bývalý šampión PRIDE FC v strednej váhe Wanderlei Silva a bývalý svetový šampión PRIDE FC v otvorenej váhe Mirko Cro Cop. Všetci terajší hráči UFC 3 obdržia piatich legendárnych atlétov vo forme updatu. Bezplatný update so sebou tiež prináša novú arénu (T-Mobile Arena) a ďalšie novinky a opravy chýb.

ICON edícia tiež prináša novinky do režimu UFC Ultimate Team. Hráči si budú môcť zvoliť jedného permanentného šampióna do režimu, pričom na výber bude Demetrious Johnson, Conor McGregor, Joanna Jedrzejczyk, Georges St-Pierre a Anderson Silva. Hráči tiež dostanú dodatočný Ultimate Team obsah v podobe piatich ICON Packov a 500 UFC Points.

Ako som spomenul už vyššie, EA Sports UFC 3 Icon Edition bude dostupná do 17. júla/července za cenu 38,49€ / 1044,45 Kč na Xbox Store. Podmienkou pre túto cenu je mať aktívne zlaté členstvo.

UFC 3 Icon Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *