Microsoft predstavil dva nové ovládače Xbox Wireless Controller

Xbox Wireless Controller Phantom Black Grey Blue
Letné prázdniny sa pomaly končia a na trh sa len teraz dostáva elegantný športový ovládač, ktorý bol predstavený len minulý mesiac. Ani to však neodradilo Microsoft od toho, aby predstavil ďalšie dva.

Spoločnosť tentoraz predstavila priesvitný ovládač Phantom Black Special Edition (Haestrom), ktorý má tmavo-sépiový gradient a v ktorom vidíme vnútornosti. Navyše to vyzerá, že sa súčasne s gradientom znižuje priesvitnosť ovládača, čo ešte vylepšuje tento efekt. Nutno pritom dodať, že podobný efekt transparentnosti nie je v podaní Microsoftu tak celkom novinkou. Už začiatkom roka sa na trh dostala limitovaná edícia ovládačov s motívom Sea of Thieves, ktorá bola vôbec prvou s fosforovým doplnkom. Odporúčaná maloobchodná cena je o niečo vyššia oproti normálu: 69,99 dolárov a predávať sa začne 11. septembra/září celosvetovo.

Ďalšou novinkou v neustále rastúcom portfóliu ovládačov je verzia Grey/Blue (Hume). Jedná sa o klasickejší ovládač, pôsobiaci ako keby vyšiel z dielne Xbox Design Lab. Ovládaču prevláda šedé telo, avšak základňa analógov a zadná strana je príjemne bledomodrá. Táto verzia sa začne predávať v USA a Kanade 25. septembra/září za cenu 64,99 dolárov. Vo zvyšku sveta sa začne predávať až o dva týždne neskôr: 9. októbra/října. Ovládače sú kompatibilné s Xbox One, Windows 10 a Samsung Gear VR.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár