Bluehole už nepokračuje v kampani Fix PUBG

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
Nie je to tak dávno, čo Bluehole v reakcii na sťažnosti hráčov oznámilo kampaň Fix PUBG. Jej cieľom malo byť opravenie, respektíve zdokonalenie PUBG do stavu, kedy by bežalo takmer bez problémov. Bol to však len akýsi predvolebný sľub – kampaň sa nekoná.

Tím v rámci kampane plánoval opraviť viaceré problémy s plynulosťou hry, optimalizáciu, výkonom serverov, anti-cheatom, matchmakingom a všeobecne s QoL. Bluehole však teraz oznámilo, že s kampaňou Fix PUBG končí. Bude sa zameriavať vraj iba na stabilitu a kvalitu zážitku. „Aj keď to znamená koniec kampane Fix PUBG, vo vývoji budeme napredovať, budeme zlepšovať procesy a s nadobudnutým feedbackom zdvojnásobíme naše snahy,“uviedol Bluehole pre Eurogamer. Niektoré najviac požadované opravy tak môžu byť v nedohľadne aj na PC, aj na Xboxe.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *