Bungie približuje budúcoročné plány s Destiny 2

Destiny 2 Forsaken
Napriek tomu, že Destiny 2: Forsaken bolo pomerne dobré, Activision nebol nadšený z predajov a tak začal oprávnene visieť otáznik nad budúcnosťou značky a štúdia. Ako je pri Activisione známe, spoločnosť sa v minulosti postarala o zatvorenie viacerých štúdií a ukončenie viacerých značiek, ku ktorým patria aj napríklad True Crime, Guitar Hero alebo Tony Hawk’s, ktorý to má po poslednom dieli zrejme spočítané.

Destiny však ešte nie je pripravené odísť na smetisko dejín, keďže Bungie oznámilo plány s hrou na najbližšieho trištvrte roka. Výsledkom je, že máme prehľad o tom, čo dostane Destiny 2 do augusta/srpna 2019. Obsiahly zoznam zmien je rozdelený do troch sezón, kde každá má svoje meno, s výnimkou poslednej.

Season of the Forge

Behom sezóny Season of the Forge, ktorá trvá do februára/února 2019, môžu hráči očakávať niekoľko noviniek. V hre môžu očakávať nové Vanity a Rank odmeny, ako aj nové knihy a tromfy, ktoré sa dokončujú plnením rôznych úloh, z čoho niektoré sú časovo viazané. Behom najbližších mesiacov tiež môžu hráči očakávať dvojicu eventov. Vráti sa vianočný event The Dawning a koncom sezóny to budú pre zmenu Crimson Days. A s nimi aj Iron Banner. A taktiež odmeny. Dúfame, že na rozdiel od minuloročného vianočného eventu nebude tohtoročný až tak veľmi založený na mikrotransakciách, no Activision sa už stihol vyjadriť, že chce vidieť v hre viac mikrotransakcií, aby uspokojil investorov. Škoda.

Už začiatkom sezóny, 4. decembra/prosince, môžu hráči očakávať vydanie nového Black Armory DLC. Tento platený balíček, ktorý je tiež súčasťou Annual Passu k expanzii Forsaken, prinesie do hry viaceré novinky zamerané skôr na zbrojársky aspekt hry. Pribudnú sem nové Black Armory zbrane a výbava, ako aj režim Forge. V princípe sa jedná o režim hordy známy z The Dreaming City, ibaže táto forma bude dostupná exkluzívne pre majiteľov DLC.

Season of the Drifter

Príchod jari oslávi Destiny 2 aktualizáciou režimu Gambit. Pribudnú nielen nové mapy, ale aj privátne matche. Súčasťou aktualizácie tiež bude nový exotický quest, Iron Banner a jarný event, o ktorom zatiaľ Bungie mlčí. Súčasťou sezóny budú aj nové tromfy, lore knihy, ako aj navýšenie maximálneho levelu a nové Vanity a Rank odmeny.

Okrem toho môžu hráči očakávať vydanie Joker’s Wild DLC, ktoré so sebou prinesie týždenné questy, Xur odmeny na hlavu (bounty), nový Gambit, zbrane, exotický quest a tiež nové lore knihy a tromfy. Kým toto DLC vyjde zrejme už v marci/březnu, všetky novinky, ktoré sú súčasťou tejto sezóny, budú do hry uvoľnené v čase od marca do mája/května.

Tretia sezóna

Posledná sezóna, o ktorej máme zatiaľ len málo informácií, prinesie v čase od júna/června do augusta/srpna. Aktualizácia prinesie jeden exotický quest, event Solstice of Herores, nový Iron Banner a tiež všetko, čo predošlé – odmeny a navýšenie levelov. Súčasťou sezóny však bude ešte jedno DLC, ktoré nesie názov Penumbra. Táto expanzia so sebou prinesie novú aktivitu pre 6 hráčovnový Raid, zbrane a výbavu, ako aj dve veľké novinky, ktoré sú zatiaľ pod rúchom tajomstva.

Destiny 2 Roadmap 2019

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *