Obsidian oznámi novú hru už na The Game Awards

Obsidian Entertainment
Nie je to tak dávno, čo sme informovali o tom, že Obsidian pracuje na zatiaľ neohlásenom projekte a práve ten už čoskoro uvidíme! Nejedná sa však o Xbox exkluzivitu, ale o titul, na ktorom bolo štúdio dohodnuté ešte skôr s vydavateľom Private Division.

Jedná sa o divíziu Take-Two, ktorá distribuuje napríklad populárny Kerbal’s Space Program. Už dlhšiu dobu má však zazmluvnené aj vydanie projektu od Obsidian Entertainment, štúdia, ktoré iba začiatkom mesiaca odkúpil Microsoft. Zrejme sa aj v tomto prípade bude jednať o vesmírnu hru, keďže teasery na webe štúdia poukazujú na „Spacer’s Choice“.

Projekt bude ohlásený 6. decembra/prosince na The Game Awards, kde pôjde o jednu z desiatich ohlásených hier. Na niečo sa v blízkej dobe zrejme chystá aj SEGA. Vyplýva to z krátkej tweetovej konverzácie medzi moderátorom Kinda Funny Games Showcase a Segou:

  • Greg Miller:„Hey @YakuzaGame a @Sega. Chcete niečo ohlásiť na #KGFShowcase?“
  • SEGA:„Vieš čo, presvedčil si nás! Jasnačka!“

via Gematsu

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *