Zberateľská edícia Fallout 76 má problém, Bethesda s ním neplánuje nič robiť

Fallout 76 Power Armor Edition
Fallout 76 má ďalšiu kauzu. Tentoraz ostali sklamaní majitelia zberateľskej Power Armor edície, ktorá neponúka to, čo Bethesda sľubovala. A ona o tom vie.

Bethesda totiž v rámci Fallout 76 (Power Armor Edition)za 200 dolárov sľubovala plátennú tašku, v ktorej sa dal prenášať obsah kolekcie vrátane ikonickej exo-prilby. Nakoniec sa však v balení namiesto plátennej tašky nachádza len omnoho lacnejšia nylonová, čím vlastne Bethesda ušetrila na výrobnej cene collectorky.

Fallout 76 Power Armor Edition Nylon Bag

Potvrdil to aj zamestnanec zákazníckej podpory štúdia: „Taška prezentovaná v médiách bola len prototypom a bola príliš drahá na výrobu. Neplánujeme s tým nič urobiť,“vyjadril sa pracovník Bethesdy. Za neho sa neskôr ospravedlnila samotná Bethesda cez Twitter, kde uviedla, že e-mailovú komunikáciu riešil dočasný externý pracovník. Za jeho výroky sa vydavateľ ospravedlnil a dodal, že pracovník porušil pracovné podmienky. 

Problém však nemusí byť zrovna na strane Bethesdy. Tá sa už skôr vyjadrila, že obsah sa môže zmeniť, avšak viacerí predajcovia túto zmenu nevzali na vedomie a teda sa držia starých, už neplatných informácií. Prakticky tým klamú zákazníkov, keďže im o produkte neposkytli pravdivé údaje.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *