Sea of Thieves zmenšuje veľkosť hry. Neobíde sa to bez reinštalácie

Sea of Thieves Update
Sea of Thieves v posledných rokoch drasticky vzrástlo a zatiaľ čo pri vydaní mala hra len 7GB, dnes si na vašom disku odkrojí takmer 50GB. A to je už slušná porcia.

Hra narástla vďaka aktualizáciám, ktoré vychádzali počas celého minulého roka. Podľa tvrdenia Rare sa ale zdá, že aktualizácie boli navrhnuté vskutku nepraktickým spôsobom. Rare totiž oznámilo, že 6. marca/března vyjde nová aktualizácia, v rámci ktorej si hráči budú musieť preinštalovať celú hru.

Dôvodom je drastická redukcia miesta, ktoré hra zaberá na diskoch. Na konzolách Xbox One a Xbox One S sa zmenší z 35GB na 10GB, teda na veľkosť, ktorá má bližšie k veľkosti pri vydaní. Na Xbox One X a počítačoch sa hra zmenší zo 47GB na 25-27GB. Toto zredukovanie veľkosti by sa malo pozitívne odraziť aj na dĺžke načítavania, ktorá začala byť s poslednými aktualizáciami naozaj neúnosná.

Sea of Thieves

via Zing.cz

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *