EA má už dnes odhaliť battle royale hru zo sveta Titanfall

TitanFall

EA veľmi nekomentuje plány ohľadom battle royale a preto je prekvapením, že sme sa zo dňa na deň dozvedeli o novej battle royale hre zo sveta Titanfall.

Táto hra zo sveta titánov by mala byť podľa leakera free-2-play a vyjsť by mohla už v pondelok. S odvolaním na svoje zdroje to tvrdí Jeremy Hambly z youtube kanálu TheQuartering.

Podľa neho by hra Titanfall: Apex Legends mohla byť predstavená navyše už dnes, ale len akýmsi nenápadným trailerom alebo náznakom, že niečo sa chystá. Teda nepôjde o štandardné, formálne oznámenie titulu. Vývoj má na starosti štúdio Respawn Entertainment, ktoré sa postaralo už o vývoj starších častí Titanfallu.

Hra má kombinovať gameplay z Rainbow Six Siege a režim Blackout z Black Ops 4, na jednu mapu sa môže pripojiť 60 hráčov. Samozrejmosťou je tímová hra, kde každý tím môže mať nanajvýš troch členov. Každý hráč má zároveň postavu, ktorá pomáha ostatným dvom. Súčasťou majú byť aj mikrotransakcie na nákup kozmetických itemov aj in-game obsahu. Či to znamená pay-2-win alebo bude hra nejak regulovaná, nie je jasné.

There will be micro-transactions for both purchasable cosmetic items and in-game content.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *