Dostane FIFA cross-play?

FIFA 16

EA už začiatkom týždňa potvrdila, že pracuje na zavedení cross-play podpory pre svoju free-2-play novinku Apex Legends. Nemusí to však byť jediná cross-play hra od EA. FIFA by ju totiž mohla nasledovať.

EA po oznámení finančných výsledkov oznámila, že cross-play pokladá za dôležitú vec a plánuje sa jej venovať v budúcnosti v iných hrách.

“Myslíme si, že cross-play a cross-progress bude veľmi dôležitou súčasťou našej budúcnosti a môžete očakávať, že v tejto oblasti budeme robiť viac. Naše informácie naznačujú, že nie je mnoho hráčov, ktorí by hrali na viacerých zariadeniach. Celková likvidita v hernej komunite je však dobrá a pozitívna vec, aj keby to využilo len zopár ľudí,” vyjadril sa CEO Andrew Wilson.

„Rozhodne sa na to chceme pozrieť v Apex a časom sa tomu chceme venovať naprieč celým našim portfóliom. Týkať sa to bude najmä obrovských komunít ako má FIFA, a myslíme si, že práve im by cross-play a cross-progress priniesol prospech, keďže sa do týchto komunít pridáva čoraz viac ľudí,“ dodáva šéf EA.

Xbox One and PlayStation 4 coexist

via GamingBolt

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *