SteelSeries Arctis 9X mieri na Xbox One

Ponuka headsetov SteelSeries Arctis sa rozširuje o nový model určený pre Xbox One a Windows 10.

Slúchadlá Arctis 9X sú vôbec prvým headsetom v sérii Arctis, ktorý si pripojíte ku konzole Xbox One alebo k podporovaným počítačom s pomocou rozhrania Xbox Wireless alebo Bluetooth. Technológia duálnej bezdrôtovej konektivity pre zmenu umožňuje naraz ako hrať na Xboxe, tak napríklad telefonovať alebo počúvať hudbu cez pripojený telefón.

Vďaka tomu, že SteelSeries spolupracoval na vývoji slúchadiel priamo s MS, headset využíva potenciál Xbox Wireless rozhrania naplno. Okrem prenosu zvuku cez rozhranie, ktoré využívajú aj bezdrôtové ovládače, sa napríklad priamo na hlavnej obrazovke systému zobrazuje stav nabitia headsetu. Výdrž batérie na jedno nabitie sa pritom odhaduje na 20 hodín.

Headset využíva zvukový systém Arctis Signature Sound a je kompatibilný s Windows Sonic. O štúdiovo čistý zvuk sa postará vysúvateľný ClearCast mikrofón s redukciou okolitého šumu. Ovládanie prebieha cez ChatMix slider, kde si môžu užívatelia vyvážiť pomer hlasitosti zvuku z hry a hlasového chatu. Po dizajnovej stránke sa tiež headsety tešia oceneniam iF Gold Design Award 2019 a Red Dot Design Award.

Headset je dostupný na objednávku už teraz cez web www.steelseries.com za cenu 199,99€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *