Forza Horizon 4 dostane nový obsah z Top Gear

Forza Horizon 4

Nadchádzajúca veľká aktualizácia Forzy Horizon 4 bude naozaj stáť za to. Aj keď úprimne, po odchode Clarksona, Maya a Hammonda už Top Gear to nie je to, čím býval.

Nič to však nemení na tom, že obsah, o ktorý sa Forza Horizon 4 rozšíri v najbližších dňoch a týždňoch, súvisí úzko práve s týmto dlhoročným seriálom. Ikonou bude Top Gear: The Horizon Special ako nová príbehová línia na čele s Chrisom Harrisom a Stigom. A vlastne ešte aj s tým novým superšportovým traktorom, ktorý pribudne ako nové vozidlo.

Na základe vysokého dopytu od komunity sa do hry vráti režim Rivals založený na triedach vozidiel. Ďalšou novinkou je Horizon Life Timeline ako nová časová os a systém progresie v jednom, s novými odmenami. Taktiež v rámci aktualizácie do hry pribudnú nové sezónne eventy, Trials, PR Stunty, Forzathon výzvy, exkluzívne autá a Rivali.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *