Forza Horizon 4 dostane nový obsah z Top Gear

Forza Horizon 4

Nadchádzajúca veľká aktualizácia Forzy Horizon 4 bude naozaj stáť za to. Aj keď úprimne, po odchode Clarksona, Maya a Hammonda už Top Gear to nie je to, čím býval.

Nič to však nemení na tom, že obsah, o ktorý sa Forza Horizon 4 rozšíri v najbližších dňoch a týždňoch, súvisí úzko práve s týmto dlhoročným seriálom. Ikonou bude Top Gear: The Horizon Special ako nová príbehová línia na čele s Chrisom Harrisom a Stigom. A vlastne ešte aj s tým novým superšportovým traktorom, ktorý pribudne ako nové vozidlo.

Na základe vysokého dopytu od komunity sa do hry vráti režim Rivals založený na triedach vozidiel. Ďalšou novinkou je Horizon Life Timeline ako nová časová os a systém progresie v jednom, s novými odmenami. Taktiež v rámci aktualizácie do hry pribudnú nové sezónne eventy, Trials, PR Stunty, Forzathon výzvy, exkluzívne autá a Rivali.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *