Forza Motorsport 6 sa lúči 95% zľavou na DLC

Forza Motorsport 6 Ultimate

Turn 10 Studios oficiálne oznámili koniec jednej veľkej cesty. Forza Motorsport 6 končí svoju púť a už budúci mesiac zmizne z ponuky Microsoft Storu. A nielen ona, ale aj jej DLC.

Štúdio prehlásilo, že Forza Motorsport 6 dosiahla stav „End of Life“, čo znamená, že už o mesiac bude stiahnutá z ponuky. Stane sa tak presne na jej 4. narodeniny, keďže vyšla 15. septembra/září 2015 pre Xbox One. Odvtedy sa dočkala ohromného množstva DLC, ktoré dokopy stoja 100€.

2016 Chevrolet Camaro Super Sport patrí k DLC autám

Microsoft však hráčom urobí radosť a uvalil 95% zľavu na všetok DLC obsah, zjednotený v balíčku Complete Add-Ons Collection. Dnes si ho kúpite len za 4,99€ alebo 124,95 Kč. Okrem desiatok áut vám zabezpečí prístup aj do DLC rozšírení Porsche Expansion a NASCAR Expansion, kde každá má svoju sadu achievementov.

Okrem toho je plná verzia hry teraz dostupná zadarmo na stiahnutie v rámci Games with Gold programu pre predplatiteľov Zlatého členstva alebo Game Pass Ultimate.

Otáznik zatiaľ visí nad spin-offom Forza Motorsport 6: Apex, ktorý vyšiel začiatkom roka 2016 pre Windows 10 ako úplne prvý titul Forza pre počítač. Šlo v podstate o akési demo, respektíve free-2-play záležitosť s viacerými obmedzeniami z hľadiska obsahu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *