Ori and the Blind Forest už má demo a predobjednávky na Switch

Ori and the Blind Forest

Posledná Microsoftom potvrdená Xbox exkuzivita pre Nintendo Swtich má predobjednávky a demo. Legendárny Ori and the Blind Forest: Definitive Edition vychádza už budúci týždeň, 27. septembra/září v rovnakej kvalite, v akej ju poznáte z Xboxu.

Napriek tomu, že ide o exkluzivitu z temných počiatkov Xboxu One, Ori sa zapísal v pamätiach ako jedna z najikonickejších herných postáv. Vďačí za to svojmu príbehu, ktorý je naozaj smutný a máloktoré oko pri ňom ostalo suché. Z hľadiska gameplayu ide o metroidvania žáner, teda plošinovku s otvoreným svetom a úlohami v ňom.

Hra tiež má integrovaný Xbox Live, čo znamená, že po prihlásení v nej môžete začať zbierať achievementy. Nanešťastie to vyzerá, že Ori na Switch vyjde len v digitálnej podobe, a možno časom dostaneme krabicovku od Limited Run Games. Na Nintendo eShope je hra dostupná už teraz za 19,99€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár