Zajtrajší Inside Xbox odhaľuje line-up: Čaká nás xCloud!

Inside Xbox

Microsoft oznámil, že už zajtra večer bude streamovať ďalšiu epizódu svojej Inside Xbox relácie. Streamovať sa bude už tradične cez Mixer a diváci sa môžu tešiť na viacero oznámení týkajúcich sa nielen hier.

Microsoft sľubuje obrovské správy týkajúce sa služby Project xCloud, novej streamovacej služby pre mobily, s ktorou si xboxeri budú môcť streamovať svoje hry do telefónu a hrať ich aj na cestách. Len podotknem, že službu sme skúšali na Gamescome. Naše dojmy zo služby si môžete prečítať v samostatnom článku. Ďalej sa dozvieme informácie o tohtoročnom podujatí X019, ktoré sa bude konať v Londýne 14.-16. novembra/listopadu. Účastníci sa môžu tešiť na možnosť vyskúšať nové hry či zúčastniť sa paneloviek s tými najkreatívnejšími z najkreatívnejších z Xbox Game Studios. Rovnako tak si budú môcť zakúpiť špeciálny merch v Xbox Official Gear Store, ktorý bude na mieste, a bude predávať exkluzívne produkty s motívom X019.

Okrem toho nás čakajú novinky spojené so službou Xbox Game Pass pre PC a konzoly, a rovnako tak môžeme čakať novinky k pripravovanému Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Pripomíname len, že nové pokračovanie open-worldovej taktickej akcie bude predovšetkým o prežití za nepriateľskou líniou, keďže vašimi nepriateľmi budú dezertéri z radov Ghostov. Samotná hra vychádza v „základnej“ Auroa edícii 4. októbra/října 2019. No a napokon, diváci môžu čakať aj ďalšie novinky, ku ktorým sa Microsoft zatiaľ nevyjadril.

Inside Xbox sa bude streamovať o polnoci z 24. na 25. septembra/září cez Mixer. Zaujímavosťou je, že v rovnaký deň sa bude konať aj State of Play s novinkami o The Last of Us Part II, ktoré je vo vývoji exkluzívne pre PlayStation. Ten sa však koná o 2 hodiny skôr, teda zajtra o 22:00.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Jogurtik píše:

    Přišel iOS 13 s podporou gamepad Xbox (spárování bluetooth přes iPhone, iPod, Apple TV nebo iPad), Neomezená data Max (T-Mobile v Česku) a teď zbývá poslední je xCloud. Já doufám, že xCloud bude letos v říjnu pro ČR (fajne i pro SK 😀 )

Pridaj komentár