Grounded dostalo dve nové videá a dátum vydania

Grounded

Hlavnou hviezdou včerajšej Inside Xbox epizódy bola chystaná hra Grounded od štúdia Obsidian Entertainment, vychádzajúca na PC a Xbox One ešte tento rok v Early Access / Xbox Game Preview.

Grounded bude survival hrou z pohľadu tretej osoby, odohravajúca sa na záhrade rodinného domu, kde ste sa ako deti zmenšili do mravčích rozmerov. Preto budete musieť čeliť nepriateľom ako sú mravce alebo pavúky. Keďže ide o survival titul, pre vaše prežitie bude dôležité, aby ste si vybudovali základňu. A budovať ju môžete sami alebo až s tromi ďalšími kamarátmi v rámci co-opu.

V príbehovom traileri môžeme vidieť parťáckeho robota a jemný nádych atmosféry, ktorú sme mohli zažiť už v Outer Worlds, hre vydanej koncom minulého roka pre Xbox One, PlayStation 4 a PC. Sprevádzať vás bude robot BURG.L, ktorý vám povie, že v prvom rade by ste v tomto svete vôbec nemali byť, v druhom rade ste veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi malí. A v treťom rade všetko, čo v záhrade nájdete, vás chce zabiť. Vlastne vám ešte takmer zabudol povedať, že tam nie ste sami, ale je tam ešte jedna frakcia.

Hra vychádza 28. júla/července v rámci Xbox Game Preview programu. V rovnaký deň má byť dostupná na Windows Store a Steame ako Early Access titul. Členovia Xbox Insider Programu si budú môcť hru vychutnať už túto jar.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár