Sea of Thieves oslavuje 2. narodeniny mačičkami

Sea of Thieves Ships of Fortune Update

Rare včera oznámilo nový Ships of Fortune update pre Sea of Thieves, ktorý sľubuje nové adventúry a mačičky! ?

Sea of Thieves oslavuje druhé narodeniny vydaním aktualizácie, ktorá rozširuje systém úloh pre námornícke spoločnosti o úlohu Emisára. Ak sa rozhodnete stať emisárom pre niektorú z frakcií, obdržíte špeciálnu vlajku a vizuálny motív lode, ktorým dáte najavo svoje preferencie. Aby toho nebolo málo, ako emisár dostanete z bežných úloh väčšie odmeny a tí najlepší si prídu aj na špeciálne kozmetické odmeny.

Celkovo budú mať hráči pred sebou 5 úrovní emisára, vlastne by sa to dalo prirovnať k World Tier a iným „prémiovým“ levelom z iných hier. Okrem toho pribudla do hry nová frakcia The Reaper’s Bones, ktorá pôsobí tak nejak kultisticky. Úlohou jej emisárov je len loviť ostatných.

Frakciu bude možné nájsť v lokalite The Reaper’s Hideout, odkiaľ šíria svoju ideológiu naprieč vodami a naberajú pod svoje krídla nové posily za účelom šírenia strachu. Hra okrem toho ponúka prerobený režim Arény, kde teraz môžete po krátky čas oživiť padlých parťákov, ale je treba to spraviť skôr, než ich duše poputujú na Ferry of the Damned. Mapy pokladov na ostrovoch boli nahradené jediným pokladom, ktorý je zaznačený signálom, dostupná je už len jedna cash-in lokácia a zápas bol skrátený na 15 minút.

Poslednou špecialitou sú mačky, ako zvieratká, ktoré si budete môcť kúpiť formou mikrotransakcií v obchode Pirate Emporium po boku papagájov a opíc. Dostupné sú tri druhy mačiek, Wildcat, Ragamuffin a Mau, každá v niekoľkých prevedeniach. Do obchodu tiež pribudli nové kolekcie Sovereign a Legendary oblečenia.

Aktualizácia vychádza 22. apríla/dubna na Xbox One aj Windows 10.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár