More Sinking City konečne vyplavilo update, ktorý potrebovalo ako soľ

Malému ukrajinskému štúdiu Frogwares, stojacemu aj za úspešnými Sherlock Holmes hrami, sa po 4 mesiacoch podarilo vydať očakávaný update. Ide o úplne prvú aktualizáciu od vydania hry, čo je celkom znepokojivé. Producent hry Sinking City to ale vysvetľuje následovne:

 “Je nám veľmi ľúto za toto oneskorenie s patchom. Nie sme zrovna najväčší tím, takže pozbierať a porozumieť toľko prvkom, kde hra chybovala nám zabralo oveľa viac času, ako sme predpokladali. Mali sme aj druhý tím pracujúci na ďalších vylepšeniach, ktoré boli treba správne implementovať a otestovať. Ospravedlňujeme sa za čakanie ale veríme, že tieto fixy a novo pridané outfity presvedčia konzolových hráčov, ktorí doteraz na patch čakali, aby sa sa do Sinking City vrátili.

PCčkári si teda na patch ešte musia počkať. Spomínané outfity sú súčasťou zdarma DLC obsahu. Ide teda o dva nové obleky, ktoré po stiahnutí nájdeš v hotelovej skrini na izbe.

  • Patch vylepšuje celkový výkon hry. Prináša stabilné FPS a odstraňuje časté FPS dropy.
  • Pedestriáni sa konečne budú chovať ľudskejšie. Sú opravené ich početné bugy a spawn zóny sú pozmenené tak, aby si nevidel sa chodcov načítať.
  • Všetky zbrane majú vylepšené zvuky a niektoré sa dočkali aj veľkých zmien v animáciach.
  • Pridané trasenie kamery po hráčovej streľbe pre vytvorenie väčšej akčnosti pri boji.
  • Všetky zbrane NPCčiek majú nové zvuky.

Ohľadom Frogwares obletela herný svet aj správa, že staršie diely úspešnej série Sherlock Holmes sú odstránené zo všetkých digitálnych obchodov, kvôli ich starému vydavateľovi Focus Home Interactive. Sinking City vyšlo ale už pod novým vydavateľom, takže si hru konečne môžeš užiť. (už) Odporúčame!

V našej recenzii sme hru vychválili, no odporúčali s kúpou počkať práve na tento patch.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *