Zahrajte si NHL 20 na Xbox One zadarmo

NHL 20

Neuplynulo ani pol mesiaca a hráči si už môžu zahrať plnú verziu NHL 20 na Xbox One. A to rovno počas celého víkendu, počnúc dnešným dňom.

Podľa vydavateľa nejde o to, že by o hru nebol záujem, ale o to, že práve začína nová sezóna NHL a EA Sports chcú, aby hráči boli pri tom. Aspoň virtuálne. NHL 20 je tak v rámci Free Play Days dostupná zadarmo od dnes do nedele pre všetkých predplatiteľov služieb Xbox Live Gold a Xbox Game Pass Ultimate.

NHL™ 20
NHL™ 20
Developer: ‪Electronic Arts‬
Price: Code needed

Samotné NHL 20 prináša viacero noviniek, ako sú vylepšené animácie hráčov vďaka technológii RPM (Real Player Motion). a to aj vrátane Signature Shots, ktoré umožnia hráčom zopakovať v hre tie najikonickejšie strely alebo hracie štýly svojich obľúbených hokejistov. Výsledkom je viac ako 45 nových animácií striel a mechaniky, vďaka ktorým môžu byť góly ešte rýchlejšie a kreatívnejšie.

Rovnako tak pribudol do hry nový Eliminator mód inšpirovaný Battle Royale, čiže sa na ľade postaví proti sebe 99 hokejistov, ktorí budú postupne vypadávať z hry. Rovnako tak môžete v hre očakávať vylepšený režim NHL Ones v offline „gaučovej“ podobe. Takisto pribudli offline Squad Battles s integrovanými HUT tímami a tiež pribudli Alumni tímy.

NHL 20 Battle Royale

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár