WWE 2K20 nepodporuje rok 2020

Y2K20 WWE 2K20

Hráči WWE 2K20 natrafili na ďalší absurdný problém, ktorý ich len utvrdzuje v tom, že ide o doposiaľ najhorší ročník a že 2K spravili zle, keď vymenili zodpovedné štúdio v záujme okresania budgetu.

Viacerí hráči tesne po novoročných oslavách zistili, že v hre prestane fungovať možnosť vytvorenia postavy a väčšina režimov, pokiaľ sa systémový čas prehupne na 1.1.2020. Čo je práve dnes, a je to dátum, s ktorým sa už stotožnil celý svet. Až na WWE 2K20. Jediným riešením je, že si musíte konzolu prenastaviť na starší dátum, teda najneskôr na 31.12.2019.

Keď ste si už dali teda záležať na zmene dátumu a dostali sa v hre tam, kde potrebujete (napr. do režimu Originals), konzolu môžete pripojiť k internetu a nechať si ju tak prenastaviť na aktuálny dátum. Nezmyselný dátumový zámok tak obídete.

via GamingRoute.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár