Štvrtá sezóna Apex Legends sa predstavuje

Momentálny hype v Apex Legends komunite naberá nové obrátky. Už nemalú chvíľu sa hovorí o tom čo bude v novej sezóne a trailer nám prezradil viac o novej postave, ktorá pribudne.

Novinky

Čakali sme, že novým Legend bude Revenant, aj keď podľa traileru to tak vyzerá že ním nakoniec aj bude. Avšak podľa DevBlogu z Respawn sme dostali potvrdenie, že novým Legend bude „Forge“ a ako prvý Legend bude mať in-game sponzora. Hammond Robotics určite poznáte všetci z Titanfall série a je to celkom zaujímavé kedže poriadne nevieme čo to znamená pre novú postavu.

Taktiež príde nová sniperka a ňou je „Sentinel“. Bude bolt-action, tak ako Kraber a veľi dúfam, že nebude iba v Air-Drop, ale že budeme s ňou môcť behať všade a nájsť ju pomerne ľahko. Podľa mojich predpokladov z toho, že bude bolt-action, tak usudzujem, že skôr bude využívať Heavy Ammo.

Zmena v Ranked

Rankedy tiež postihne nemalá zmena. Sezóna 3 mala celkom dlhý priebeh štyroch mesiacov. Respawn sa rozhodol skrátiť to na pôvodné 3 mesiace. Bude o jeden tier viac a ním je Master Tier. Zvýšila sa početnosť vyžšie postavených hráčov v Diamond a aj Predator o celkom slušné percentá. To však znamená, že Predator Tier nie je až tak prestížny ako sa zdá.

Respawn sa vyhral s tým celkom jednoducho a v polke sezóny bude „soft reset“ rankedov. Zvláštna taktika, to ano. Avšak týmto sa preukáže pravý skill hráčov. Polovica sezóny sa bude hrať na novej mape predstavenej v sezóne 3 menom „World’s Edge“ a druhá polovica bude na starom milovanom „King’s Canyon“. Týmto zabili dve muchy jednou ranou. Prestížnejšie vyžšie ranky a dve mapy v rotácii.

Dodávam porovnanie množstva hráčov v daných tiers oproti minulej a momentálnej ranked sezóne (Ranked series 1 v zátvorke)

  • 3.9% Bronze (5.1%)
  • 29.1% Silver (40%)
  • 35.3% Gold (35.7%)
  • 23.6% Platinum (16.8%)
  • 7.1% Diamond (2.1%)
  • 1.0% Apex Predator (0.2%)

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *