Mattel vydá NFC figúrky pre Minecraft Earth

Minecraft Earth

Minecraft Earth je mobilná hra z kockového sveta pripomínajúca Pokémon GO a začala sa testovať len minulý rok. Ale na rozdiel od pokémonov, kto by to bol povedal, Minecraft Earth dostane niečo naviac. Zberateľské figurky, ktoré vám dajú odmeny a power-ups do hry! Dočkáme sa ich na jar a keď ich oskenujete, dostanete bonusové EXP do hry.

Celková kolekcia bude mať 20 kusov k nazbieraniu. Rôzne figúrky vám dajú rôzne špeciálne schopnosti na limitovaný čas. Plus k tomu Mattel tiež vyrobí špeciálny case na nosenie pre všetky, bude v tvare Potion fľašky z Minecraftu.

Nie len tieto malé figúrky, ale aj veľké budú k dispozícii, založené na Minecraft Dungeons, hru ktorú očakávame v Apríli/dubnu 2020. Nebudú síce fungovať pre MC Earth na NFC, ale budú vyzerať dost super. Tiež bude veľká figúrka nového monštra, ktoré nájdete v Dungeons.

Kebyže chcete ešte menšie figúrky, tak Mattel ukázal Minecraft Minis. Sú inšpirované loot boxami, takže všetky budú mať rovnakú krabičku, ale obsah bude rôzny. Takže, ak máte dobré RNG, môžete ich skúsiť pochytať všetky. Ja som v tomto bohužiaľ otrasný, takže sa ani nebudem pokúšať ich všetky pozbierať. Cena sa bude pohybovať okolo 3,50$ za kus.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *