Microsoft oznámil ďalšie hry pre Xbox Game Pass

Ori and the Will of the Wisps Xbox Game Pass

Opäť sa vraciame k pravidelnému programu na našej stránke a tým je update hier v Game Pass. Ak ste ešte nezachytili novinky, tak momentálne v PC Game Passe nájdete Halo: Combat Evolved Anniversary a taktiež si viete dať pre-download Ori and the Will of the Wisps.

Tiež by som sa chcel spýtať pravidelných čitatelov, že či by si zapli cez víkend Mixer? Určite budem streamovať Tom Clancy’s: The Divison 2 a konkrétne nové DLC: Warlords of New York. Každopádne dnešná téma je Game Pass, tak poďme sa jej povenovať!

Čoskoro pribudnú do Xbox Game Pass

The Lord of the Rings: Adventure Card Game (PC)

Postavte si deck z ikonických hrdinov a vyzvite sily Saurona na strhujúci taktický súboj! Vydajte sa na cestu sám alebo spojte sily s kamarátom a objavte slávne lokácie, dokončite príbehové questy a vybudujte svoju legendu v Middle-earth! Avšak dajte si pozor na Eye of Sauron…. ak získate jeho pozornosť, tak všetko bude stratené…

Mother Russia Bleeds (PC)

Staromódna beat ‚em up hra s veľkými dávkami adrenalínu! Unikátny blend klasického štýlu Streets of Rage a ultra násilím Hotline Miami. Príbeh v chladnom a krutom CCCP, Mother Russia Bleeds miery na vybudovanie úzkosti, nepokoja a besnenia v hráčovi.

Train Sim Worlds 2020 (PC+Xbox) (05.03.2020)

Z názvu priamo evokuje, že čo to bude. Táto hra používa dáta z reálneho sveta, ktoré dodávaju hre zvuk, výkon a silu skutočných vlakov. S kompletnou interakciou v kabínke, skutočné železničné trate a hodinami gameplay-u si viete zabezpečit podarenú zábavu. Vydajte sa na cestu železnicou a nájdite všetko čo potrebujete na to, aby ste sa stali novým majstrom vlakov!

NBA 2K20 (05.03.2020)

2K pokračuje redefiníciu toho čo je možné v športových hrách s NBA 2K20. Vrátane najlpšej grafiky a gameplay, ohromných game modes a jedinečného ovládania a customizácie. Plus spolu s pohlcujúcim open-world Neighborhood, sa hra mení na platformu, kde hráči a baskeťáci sa spoja a vytvoria niečo nové v basketbalovej kultúre.

Ori and the Will of the Wisps (PC+ Xbox) (11.03.2020)

Dostupné v deň vydania v Xbox Game Pass for PC! Ori nie je votrelec vo svete nebezpečenstva, ale keď jeden osudový let zanesie sovičku Ku do náruči nebezpečia tak bude treba oveľa viac odvážnosti na to, aby ste dostali rodinu naspäť! Uzdravte zlomený kraj a zistite pravý osud Ori! Pripravte sa na nové dobrodružstvo vo veľkom svete plného nových kamarátov, ale aj nepriateľov ktorý prichádzajú v dychberúcom ručne maľovanom umení. Moon Studios pokračuje vo svojej tradícii na tesno vytvorenej platformovej akcii s hlbkým emočným príbehom.

Pikuniku (PC + Xbox) (12.03.2020)

Absurdne skvelá puzzle-exploration hra, ktorá sa odohráva v zvláštnom svete, kde nie všetko je tak štastné ako sa to zdá… Pomôžte nezvyklým postavám prekonať ich „boje“ a odhaľte hlbokú štátnu konšpiráciu. Začnite malú zábavnú revolúciu v tomto príjemnom dystopickom svete!

Čoskoro nás opustia

Avšak prídavky znamenajú, že aj niečo odíde. Tentokrát sa budeme lúčit s viacerými hrami. Ak sa vám zapáčili, tak si ich môžete vyzdvihnúť v 20% zlave s členkým Game Pass!

Xbox
Deus Ex: Mankind Divided (recenzia)
Lichtspeer Double Speer Edition
Shenmue I
Shenmue II
Thimbleweed Park


PC
Apocalipsis
Lichtspeer Double Speer Editon
Shenmue I
Shenmue II
Thimbleweed Park
Titan Quest: Anniversary Edition

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Ori je pecka, o tom žádná. Thimbleweed je fajn adventura ze staré školy, chivlku jsem ji hrál, ale je asi zajímavější sledovat letsplay na youtube 😀 (nejsem kovaný adventurista)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *