Len pre najrýchlejších: Kúpte si Game Pass Ultimate na 3 mesiace a získajte 3 mesiace grátis!

Xbox Game Pass Ultimate

Komerčná správa: Aktuálne obdobie dáva hráčom možnosť vychutnať si bezstarostné hranie hier bez toho, aby ich členovia rodiny hnali preč od konzoly. A na Xboxe môže byť váš zážitok ešte lepší vďaka predplatnému Xbox Game Pass Ultimate.

Xbox Game Pass Ultimate predstavuje jedno zjednotené predplatné kombinujúce trojicu služieb: Game Pass pre Xbox, Game Pass pre PC a Zlaté členstvo Xbox Live Gold. Prvé dve služby vám poskytnú prístup k viac ako 200 plným verziám hier na Xbox One a 100 hrám na PC s Windows 10, vrátane titulov ako Wolfenstein: Youngblood, Gears 5 či Age of Empires II: Definitive Edition.

Vďaka zlatému členstvu si potom môžete užiť online multiplayer, exkluzívne zľavy, každý mesiac môžete získať až štyri hry zadarmo a napokon si užiť prémiové hry zadarmo na víkend v rámci Free Play Days. Napríklad nedávno si hráči mohli takto užiť Assassin’s Creed Odyssey, Ghost Recon: Breakpoint alebo Tekken 7.

Samotné členstvo je dostupné na 3 mesiace za 36,99€. V našom partnerskom obchode GameExpres.sk však práve beží akcia pre 50 najrýchlejších z vás. Ak si kúpite členstvo Xbox Game Pass Ultimate na 3 mesiace, dostanete k nemu ďalšie 3 mesiace grátis. Podmienkou je, že bonusový kód musíte aktivovať najneskôr do 15.5.2020.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *