Kúpte si Assassin’s Creed Valhalla na Xbox One a zahráte si ho aj na Xbox Series X

Assassins Creed Valhalla Series X Optimized

Microsoft už skôr oznámil funkciu Smart Delivery, vďaka ktorej si môžete kúpiť hru na Xbox One, a ak sa dočká vydania na Xbox Series X, vami kúpená verzia sa sama upgraduje.

Nie je zrejme prekvapením, že Microsoft prisľúbil podporu funkcie Smart Delivery u svojich titulov, ako sú Halo: Infinite alebo Gears 5. Iba krátko nato ale prišlo oznámenie, že s použitím technológie rátajú aj CD Projekt RED a Ubisoft pri Cyberpunk 2077 a Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Teraz sa k nim pridáva ďalšia hra, Assassin’s Creed Valhalla.

Okrem toho, že Ubisoft potvrdil koniec češtiny vo svojich hrách, potvrdil aj, že najnovší Assassin’s Creed bude podporovať funkciu Smart Delivery a hráčom ušetrí peniaze pri prechode na novú konzolu. Totiž, celá služba funguje na princípe, že si hru stačí kúpiť iba raz, a do konzoly sa vám stiahne taká verzia, ktorá je určená priamo pre ňu. Čiže ak máte Xbox One alebo Xbox One X, stiahne sa vám verzia hry určená pre starú generáciu, no ak už budete mať Xbox Series X, nainštaluje sa vám rovno verzia určená pre túto konzolu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *