Call of Duty: Warzone vyjde aj na nové konzoly

Call of Duty Warzone

Už vieme, že nový Assassin’s Creed, Watch_Dogs aj Cyberpunk 2077 vyjdú na nové konzoly. Príchod na nové konzoly však potvrdilo Infinity Ward s Call of Duty: Warzone.

Štúdio Infinity Ward potvrdilo, že Call of Duty: Warzone obdrží podporu Xbox Series X aj PlayStation 5. Hráči tak budú môcť pokračovať vo svojich battle royale hrátkach aj po vydaní nových konzol a novej hry. Štúdio totiž potvrdilo aj to, že Warzone nebude záležitosťou na jeden rok a na rozdiel od režimu Blackout v Black Ops 4, Warzone bude udržiavaný dlhšie. Podpora nových konzol je len súčasťou väčšieho plánu, ktorý má vydavateľ Activision s touto hrou.

O tom, ako sa Warzone líši od ostatných battle royale hier, v čom ich prekonáva alebo naopak za nimi zaostáva, sme viac napísali v článku Čím sa vlastne líši Call of Duty: Warzone od Fortnite a ďalších?

via CharlieIntel

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *