Kingdom Hearts 2020: Disney teasuje 2. fázu univerza

Kingdom Hearts Series

Kingdom Hearts trilógia sa v kompletnej podobe dostala aj na Xbox One a dnes to vyzerá, že Disney a Square Enix plánujú zahájiť „druhú fázu“ univerza. Podobnosť s Marvel Cinematic Universe, ktoré vlastne tiež patrí Disney, je čisto náhodná.

Teaser s označením Kingdom Hearts 2020 nám dáva na známosť, že by sme sa mohli dočkať až piatich hier, z čoho niektoré boli potvrdené vo videu, iné už poznáme nejakú dobu. Reč je o tituloch Kingdom Hearts 3 Re: Mind, Dark Road a Melody of Memory. Práve posledná hra by mala hráčov zaviesť do dvoch nových neohlásených hier. Tá bude možno označená jednoducho ako „4“.

Čo sa dostupnosti týka, tam už vieme, že Kingdom Hearts III Re: Mind je dostupné na Xbox One a PS4, Dark Road malo vyjsť ešte na jar na iOS a Android, nadväzuje na starší titul Union χ[Cross]. Napokon, Melody of Memory má byť rytmickou hrou pre Xbox One, PS4 a Nintendo Switch.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *