The Division 2: Title Update 10 znamená návrat lepšej hry

16. júna 2020 vyšiel najnovší update pre Tom Clancy’s The Division 2, no nie je to obyčajný update ako tie predtým. Po vydaní Warlords of New York bolo Division 2 v neskutočnom zlom stave.

Sám som prestal hrať kvôli tomu, že NPC vás vedeli odstreliť za pomoci brokovnice na viac ako 50 metrov a k tomu boli tak pretankovaní, že sa ich nedalo zabiť, pokiaľ ste nemali konkrétny build.

V skratke, Title Update 9 bol totálnou katastrofou a bolo to vyslovene nehrateľné, nehovorím o katastrofalnom loote, kde aj na najtažšej obtiažnosti padal Fialový/Epic loot… ehm… odpad.
Tento patch sa dlho pripravoval aj napriek tomu, že vývojári mali problémy kvôli pandémii COVID-19 a celý proces adresovania problémov je strašne spomalený.

Tento update je špeciálny tým, že bol testovaný komunitou na Public Test Serveroch, kde spolupracovali s vývojármi na zlepšení stavu hry a postupom času prinášali fázy, kde sa hovorilo o možných zmenách a stave hry. Táto implementácia komunity do testovacieho prostredia bol jedným z najlepších krokov, ktoré mohli byť urobené.

The Division 2 Title Update 10

Nástup druhej sezóny s názvom Keener’s Legacy vám prinesie nový Manhunt na Rogue Agents a nový raid: Operation Iron Horse, kde tentokrát budete bojovať proti True Sons.
Taktiež boli adresované buffy pre zbrane, ktoré neboli dosť vybalancované alebo respektíve absolútne nepoužívateľné. Mimo to boli aj nejaké tie nerfy, ale tie nemali taký veľký dopad.
V tomto TU 10 nás tiež uvítajú nové veci ako Gear Sets, Exotické zbrane a aj nové zbrane alebo aj kozmetické úpravy.

Operation Iron Horse môžeme čakať 30. júna/června 2020 a Manhunt 23. júna 2020, taktiež Seaon Pass bude dostupný pre všetkých vlastníkov expanzie Warlods of New York a Premium Pass sa bude dať samozrejme zakúpiť. TU 10 je veľmi rozsiahly a detailný, už konkrétne zmeny si viete prečítať na ich stránke.

Veľa šťastia Agenti.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *