Sea of Thieves začali sužovať lode duchov

Sea of Thieves Haunted Shores Update

Na obzore morí Sea of Thieves sa objavila nová hrozba. A vyzerá to, že je tvrdšia a ťažšia než čokoľvek, čo mohlo vašu šalupu doteraz potopiť.

Čerstvo vydaná mesačná aktualizácia Haunted Shores Update prináša na moria Sea of Thieves flotilu lodí duchov na čele s Kapitánom Flameheartom a vlajkovou loďou Burning Blade. Táto nadprirodzená hrozba je náročnejšia, než čokoľvek, čo vás mohlo napadnúť doteraz. Nielen preto, že ich je veľa, ale tiež vďaka výbave z iného sveta. Na to, aby ste pocítili nadprirodzený hnev padlého kapitána, musíte nasledovať svietiacu červenú lebku.

Náročný boj si vyžaduje tímovú spoluprácu a komunikáciu viac, než kedy predtým a odmenou za dobre odvedenú prácu vám bude nový loot, ktorý môžete predať u obchodníkov Order of Souls. Lode duchov sú permanentným prídavkom do hry a nejedná sa o žiadnu časovo obmedzenú akciu. Časovo obmedzené sú denné eventy, ktoré sa dajú sledovať cez Event Hub v hlavnom menu hry. Pribudnúť má playlist s novými úlohami a špeciálnymi časovo obmedzenými akciami napríklad pre The Hunter’s Call, kde si môžete prísť na bonusové zlato a Doubloony.

Novinkou je možnosť výberu skladby, ktorú budete hrať na hudobnom nástroji. Pri troch-štyroch skladbách by to ani nestálo za zmienku, ale Rare pridalo do hry zopár nových skladieb vrátane dvoch najobľúbenejších: Maiden Voyage a We Shall Sail Together.

Pirate Emporium obchod teraz ponúka sadu nemŕtvych prémiových itemov zo State of Decay.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár