Prvé rozšírenie Minecraft Dungeons vyjde už budúci týždeň

Minecraft Dungeons Jungle Awakens

Mojang otvorene oznámil, že jeho najnovší počin, Minecraft Dungeons, dostane prvé DLC už v júli/červenci. Nečakali sme však, že to bude na samom začiatku mesiaca.

Štúdio totiž oznámilo, že prvé DLC Jungle Awakens vychádza už 1. júla/července a do hry pridá novú lokalitu, džungľu. Dodatok obsahuje tri nové misie, hromadu nových zbraní, artefakty aj nové príšery. Očakávať môžeme príšery Leapleaf a Whisperer, ako aj nového bossa Jungle Abomination. Cena DLC zatiaľ oznámená nebola, ale je súčasťou Hero Passu.

Po boku DLC vychádza bezplatný update, ktorý prinesie do hry novú mapu Lost Temple. Táto mapa bude dostupná zadarmo pre všetkých a spolu s ňou aj ďalšia nová výbava. Update tiež upraví vybalancovanie hry. Zatiaľ nie je jasné, či pribudnú nové achievementy.

Mimochodom, Minecraft Dungeons sme si vychutnali a k hre sme napísali recenziu. Hra je dostupná na PC, Xbox One, Nintendo Switch (Xbox Live) a PS4.

Minecraft Dungeons

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    V lokální kooperaci nemá (zejména na vyšší obtížnosti) chybu. Navíc mi driftuje jeden gamepad, a tak o zábavu není nouze. Rád s dcerkou zahraji. nemá sice tak propracovaný vývoj postav nebo možnosti kouzel, ale grafická stylizace je velice příjemná. A jestli časem přibudou levely ala Minecraft? Kdo ví.

Pridaj komentár