Project CARS 3 má dátum vydania, vyjde na Xbox Series X

Project CARS 3 Xbox Series X Xbox One

Bandai Namco Entertainment len krátko po ohlásení Project CARS 3 prezradili aj to, kedy a na čom si hru zahráme. Novinkou je, že Xbox verzia hry pobeží na Xbox One aj Xbox Series X.

Tretie pokračovanie závodnej simulácie od Slightly Mad Studios vychádza 28. augusta/srpna 2020 a ponúkne viac ako 200 elitných cestných aj závodných áut, ako aj 140 tratí z reálneho sveta, ktoré si teraz užijeme v 24-hodinových cykloch, dynamickom počasí a štyroch ročných obdobiach.

Okrem toho bude hra upravená tak, aby bola atraktívna nielen pre fanúšikov simulácie, ale aj pre nováčikov, ktorí nechcú príliš autentické závodenie. Ako sa budú autá chovať, závisí od toho, ako si upravíte nastavenie ovládania. Vôbec poprvýkrát sa môžeme tešiť na skutočný režim kariéry, ktorý má byť vzrušujúci a náročný zároveň.

Okrem toho, že hra vychádza na Xbox One a Xbox Series X, vychutnáte si ju aj na PC a PS4.

Project CARS 3 Boxart

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *