Hot Wheels Legends balíček pre Forzu Horizon 4 je už skutočnosťou

Forza Horizon 3 nie je jediná, ktorá obdržala bláznivý balíček Hot Wheels áut. Po novom ho totiž dostala Forza Horizon 4, tentoraz však bez novej mapy. Vynahrádza to aspoň režim Super7, kde si môžete vytvoriť svoje vlastné bláznivé trate.

Balíček Hot Wheels Legends Car Pack obsahuje celkom 6 áut a dostupný je za 9,99€ s tým, že nie je súčasťou Car Passu Forzy Horizon 4 v žiadnej z podôb. Teda ide o podobný scenár ako v prípade dodatočného balíčka áut Hoonigan Car Pack pre Horizon 3, ktorý priniesol do hry viacero Hoonigan áut.

Balíček oslavuje šesť modelov, ktoré pôvodne v medzinárodných pretekoch Hot Wheels™ Legends Tour súťažili o možnosť stať sa odliatinami v mierke 1:64. Autá sú však teraz dostupné v „životnej“ veľkosti aj prostredníctvom najobľúbenejšej závodnej hry súčasnosti, minimálne na Xboxe.

Balík áut Forza Horizon 4 Hot Wheels™ Legends
Balík áut Forza Horizon 4 Hot Wheels™ Legends
Developer: ‪Microsoft Studios‬
Price: 9,99 €+

Balíček obsahuje nasledovné vozidlá:

  • 1949 Ford F-5 Dually Custom Hot Rod
  • 1969 International-Harvester Loadstar CO-1600
  • 1972 Chevrolet LUV
  • 1957 Studebaker Golden Hawk „Dream Roadster“
  • 2 Jet Z™ (Víťaz 2018 Hot Wheels™ Legends Tour)
  • 1957 Nash Metropolitan Custom (The Nash™, víťaz 2019)

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár