Hot Wheels odhalilo prvé detaily o reboote Forza Horizon

Xbox Series X Trailer Possible Forza Horizon 5 Teaser

Pri sérii Forza Horizon je už tak nejak zvykom, že na internet unikajú informácie skôr, než ich Microsoft oficiálne odhalí. Takto sme sa dozvedeli, že Forza Horizon 4 sa bude odohrávať vo Veľkej Británii, a dnes čoraz častejšie počujeme, že nový diel série bude pokračovať v Mexiku.

Hot Wheels to, zdá sa, potvrdzuje. A naznačuje toho oveľa viac. Na internete sa totiž objavili krabice hneď dvoch áut z hry, ktorá nesie označenie Forza Horizon bez čísla. Teda naznačuje, že podobne ako v prípade sérií Forza Motorsport alebo Fable, aj táto séria sa s novou generáciou konzol dočká reštartu a nebude očíslovaná. Samotná hra by sa aj podľa sprievodnej grafiky mohla odohrávať v Mexiku, nie až tak ďaleko od Colorada, kde sa odohrávala prvá hra.

Pokiaľ ide o autá, tam môžeme zjavne podobný vozový park ako v predošlých dieloch. Teda širokú diverzitu vozov od amerických, európskych aj ázijských značiek, a to rôznej výkonnostnej kategórie. Na internet unikli zatiaľ dve z piatich áut, ktoré môžeme zrejme s vysokou pravdepodobnosťou očakávať aj v hre: Porsche 911 GT3 RS a 2019 Mercedes-Benz A-Class.

Podľa špekulácií by hra mohla vyjsť ešte pred vydaním Forzy Motorsport a zrejme už len na konzoly Xbox Series X|S. Pri vydaní bude samozrejme dostupná v službe Xbox Game Pass.

Forza Horizon Reboot Porsche 911 GT3 RS
Forza Horizon Reboot 2019 Mercedes-Benz A-Class

via T-Hunted Blog (Instagram)

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *