Poznáme dátum vydania expanzie Underground pre The Division!

The Division Underground

Prvá expanzia pre The Division vyjde už tento mesiac! Volá sa Underground a zatiahne vás do obrovského betónového bludiska pod ulicami Manhattanu, kde na vás čaká tma, potkany a v čase epidémie aj nefunkčné metro, čo vás tak trochu chráni pred rýchlou smrťou pod kolesami vlaku. Ale zas na druhú stranu, počkajú si tam na vás agresívnejší gangstri, ktorí sú pripravení zabiť vás všetkým, čo je po ruke, vrátane nových zbraní. Okrem nových zbraní a mapy prináša tento datadisk aj nové doplnky do vašej výbavy, nové misie a zrejme aj novú Dark Zone, ktorá bude v týchto tuneloch naozaj Dark.

Amazon potvrdil dátum vydania zjavne omylom, už teraz totiž umožňuje hráčom predobjednať si expanziu za 14,99€ s tým, že vyjde 25. júna/června. Držitelia Season Passu si samozrejme tento balíček kupovať nemusia. Mimochodom retail verzia Season Passu vyzerá naozaj zaujímavo:

The Division Season Pass

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *