Gears of War 4 dostáva dve nové mapy a užitočnú funkciu pre PC

Gears 4

S novým mesiacom prichádza do Gears of War 4 nový update. Tento zaváňa nostalgiou a hráči starších dielov isto ocenia, že si môžu v multiplayeri vychutnať známu mapu z GoW2.

Teda nie, že by sa Coalition uchýlila k remastrovaniu pôvodných máp. Je pravda, že vďaka novému updatu uvidíme mapu Security, no mapa bola prerobená, aby lepšie vyhovovala zasadeniu novej hry. Všetko na mape komplikujú laserové blokátory a práve odomykanie ďalších častí mapy tým, že to budete vy – kto stlačí tlačidlo – bude hrať významnú rolu. V režimoch King of the Hill a Escalation budú blokátory fungovať trochu inak, budú blokovať bočné cestičky. Pekne si ich užijete v režime Horde, kde budú zaživa páliť nepriateľov.

Gears of War 4 Security Map May 2017

Pripravení vrátiť sa vo veľkom štýle?

Druhým májovým prídavkom je mapa Dawn. Je zasadená do outsiderského baníckeho mestečka, ktoré tak trochu evokuje Divoký západ. Boje na tejto mape sa budú sústrediť na Dropshot spawny. Mapa má dva kľúčové body – strechu baru a baňu. Celkom vyvážený mix úzkych koridorov a otvorených priestranstiev, kde sa musíte naučiť používať tú správnu zbraň v správny čas na správnom mieste.

Gears of War 4 Dawn Map May 2017

Red Dead? Leda tak Red Dead Gears

K ďalším vylepšeniam, ktoré prinesie májový update na obe platformy, sú vylepšenia v Ranked Matchmakingu a špeciálne skiny zbraní ako odmena pre najlepších hráčov. Najvyššou odmenou za úspešné „topovanie“ na konci Sezóny #1 budú diamantové skiny zbraní. Odmenu získajú len tí najlepší. Po konci sezóny potom dôjde k jej vyresetovaniu a možnosť získať cool skiny dostanú aj ďalší. Potom je tu ešte jedna špeciálna newska pre Windows 10: Hra konečne podporuje SLI!

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *